Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos

Belangrijkste voorzieningen

  • 85 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Om van uw vakantie in El Puerto de Santa María te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María appartement, gelegen op slechts 10 minuten wandelafstand van het Parque Metropolitano Marisma de los Toruños y Pinar de la Algaida en binnen 3 km van Museo Fundación Rafael Alberti. Bij het appartement van 85 m² is Wi-Fi en een privéparkeerplaats beschikbaar.

    Het Real Plaza de Toros de El Puerto de Santa María ligt op 3,1 km afstand van het 2-badkamer appartement.

    Als gasten verblijven in Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos appartement, hebben ze toegang tot een patio, een balkon en een zitruimte voorzien van een wasmachine. Voor extra comfort zijn een inloopdouche en een apart toilet te vinden bij deze strand accommodatie. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Bereid een heerlijke zelfgemaakte maaltijd met behulp van een complete keuken die beschikbaar is in dit strand appartement in El Puerto de Santa María. Je kunt naar de luchthaven van Jerez rijden, ongeveer 29 minuten. Een scala aan activiteiten, waaronder windsurfen, kanoën en wandelen, zorgt ervoor dat gasten een actieve vrijetijdsbesteding hebben. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een privézwembad een perfecte optie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 16:00
    Uitchecken: tot 13:00
    LicentienummerVFT/CA/18880

    Kameropties bij Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María

    Als gasten verblijven in Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos appartement, hebben ze toegang tot een patio, een balkon en een zitruimte voorzien van een wasmachine. Voor extra comfort zijn een inloopdouche en een apart toilet te vinden bij deze strand accommodatie. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María In de buurt foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Faciliteiten foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Buitenkant foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Faciliteiten foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Kamer foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Buitenkant foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María In de buurt foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Kamer foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Skyline foto Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María Zwembad foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 85 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos appartement?
      De grootte van Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos appartement is 85 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apto. En La Playa Del Parque Natural Los Turunos El Puerto de Santa María